KUBA

27-letni Kuba jest weteranem klinik chirurgii plastycznej. Nigdy nie obawiał się eksperymentów ze swoim wyglądem. W chwili gdy go poznajemy, ma już za sobą zabiegi stomatologiczne oraz korekcję nosa i uszu.

W przeciwieństwie do Kamili nie czekał latami by rozprawić się ze swoimi kompleksami. Jak sam przyznaje, dzięki temu pozostał osobą otwartą i serdeczną wobec wszystkich.

Z powołania aktor, z przeszłości zawodowej trochę dziennikarz, w jednej chwili staje się duszą każdego towarzystwa. Skupianie na sobie uwagi jest tym, co go najbardziej pociąga, więc dbałość o atrakcyjność fizyczną traktuje w kategoriach inwestycji.

Zabiegi, którym poddaje się na oczach widzów są relatywnie mało inwazyjne. Kuba zdecydował się nieco powiększyć usta i wygładzić twarz wypełniaczami i botoksem. Do zabiegu podchodzi z ogromną otwartością, argumentując rozsądnie, że jeśli efekt mu się nie spodoba, nie powtórzy zabiegu i poczeka, aż wypełniacz wchłonie się w sposób naturalny.

W przeciwieństwie do swoich koleżanek z sali pooperacyjnej Kuba nie liczy na to, że operacja odmieni jego życie, za to marzy o zachowaniu wiecznej młodości. Jak sam przyznaje, chce być człowiekiem bez wieku, zarówno za 10 jak i za 40 lat.